MİSYONUMUZ

MURHAK olarak başlıca misyonlarımız; güçlü kadromuz, deneyimli personelimiz ve 35 yıllık tecrübemiz ile ihracat ve ithalatçılara “Kusursuz Müşteri Hizmeti” sunmak, geniş treyler filomuz Avrupa Ofislerimiz ve lojistik departmanlarımız ile sektördeki var olan “Güçlü Marka İmajını Korumak” tır. Misyonlarımız ışığında gayemiz “MURHAK” adının sektörde güven ve kalite kelimeleri ile eşdeğerde anılmasıdır.

VİZYONUMUZ

Misyonlarımız doğrultusunda edindiğimiz güçlü marka imajını “MURHAK” adını yalnız ülke çapında değil yurt dışında da market lideri konumuna taşımak yakın gelecekteki en önemli hedefimizdir.

Bu hedef doğrultusunda firmamız yapımına 2005 yılında başlanan ve 2010 ocak ayında hizmete giren 700.000 m2 üzerine kurulu Türkiye’nin en büyük Avrupa’da da en büyük 3 üs den biri olan “ANKARA LOJİSTİK ÜSSÜ” nin yapımında aktif rol üstlenmiş ve yapımına başlandığı günden itibaren bilfiil yönetim kadrosunda yer almıştır.

Böylesine büyük bir yatırımın ülkemize kazandırılmasındaki rolümüz ve katıldığımız sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemizin gelişmesine ve ilerlemesine katkı yapabilmek birinci amacımızdır.